Kajaki w Domaniowie

4 września 2018

W sobotę dn.01.09.2018r. na zaproszenie Stowarzyszenia Kajakarzy ma Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Radomiu grupa uczestników naszej placówki wzięła udział w XII Regatach Kajakowych Osób Niepełnosprawnych w Radomiu, Domaniów 2018r. Jak co roku i w tym razem nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Główną było oczywiście pływanie na kajakach, ale nie zabrakło też innych takich jak: strzelanie z wiatrówki, gier i zabaw sprawnościowych oraz gier terenowych. Organizatorzy zadbali też o ciepły posiłek w postaci białego barszczu z jajeczkiem i kiełbaską, oraz pączków. Po wszystkich konkurencjach dużym powodzeniem cieszyła się dyskoteka pod chmurką podczas, której uczestnicy mieli możliwość integracji z kolegami i koleżankami z innych zaprzyjaźnionych placówek. Oczywiście nie odbyło się bez chrztu uczestników biorących pierwszy raz udział w Regatach, jak również pamiątkowych nagród, medali i pucharów. Z uśmiechami na ustach i pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Dziękujemy Stowarzyszeniu kajakarzy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Radomiu za zaproszenie, rodzinną atmosferę i miłe towarzystwo w ten piękny słoneczny dzień.